| Girly97 a întrebat:

Fratele meu si-a cumparat un televizor smart fara mufa SCART si acum nu isi poate conecta recieverul Telekom. Ce putem face?

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Se poate folosi cablul HDMI.Este mult mai bun ca si calitate a imaginii.

| Girly97 explică (pentru xerxes1):

Am scos cablul alb de la reciever si l-am conectat la televizor iar prin cautarea de retea prin satelit am gasit o gramada de canale iar cand vrem sa incercam sa vedem daca merge un canal scrie "fara modul CI". Dar am facut bine pana aici pentru ca si-a gasit programele.

| xerxes1 a răspuns (pentru Girly97):

Asa vezi doar canalele la liber.