| SkaterBaa a întrebat:

FUNDA
Mi-am cumparat un Nokia s5230. Este primul meu telefon cu touch screen. Cum l-as putea proteja?
La IPHONE exista acele huse din silicon, exista si la modelul acesta de la Nokia? Ce huse imi recomandati? Ceva magazine online?
SI un site de unde pot descarca aplicatii pentru el va rog happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Aplicatiile le descarci din Ovi.Ar trebui sa il ai preinstalat din fabrica.Eu am vazut la Orange huse de care vrei tu..Nu stiu sa-ti spun pretul.

4 răspunsuri:
| Weider a răspuns (pentru greyhound):

El a zis Nokia, nu Samsung.

| greyhound a răspuns (pentru Weider):

Am citit printre randuri happy

| SkaterBaa explică (pentru darrio2007):

Ti-am dat funda. imi mai spui ceva? big grin Am ovi instalat din fabrica, dar scrie acolo magazin si ma gandesc ca e pe banii. e moca sau nu?happy