| Quera a întrebat:

Fundita! Am o tableta E-boda x190. Problema este ca atunci cand descid un videoclip pe YouTube imi apare ceva ca un fel de luna maronie. Este imaginea cu,, luna" vreo 10 secunde si apoi apare pe ecran:,, A aparut o problema in timpul redarii. Atingeti pentru a reincerca". Apas dar se intample la fel. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Costi_Tudor_2002 a răspuns:

Resetaza tableta la configurarile din fabrica.Mergi la Meniu>Setari>Backup Si Resetare>Resetare date din fabrica,apoi confirma,trebuie sa mentionez ca aceasta actiune va sterge toate datele cum ar fi muzica, imagini, videoclipuri, aplicatii descarcate, conturi etc.