| silviu1212 a întrebat:

Am o problema grava! de curand am achizitionat o tableta e-boda supreme dual core x190. Bateri ii era incarcata. s-a pus in Standby si acum nu mai vrea sa se deschida! am dat pe buton nu vrea! ce sa fac?

3 răspunsuri:
| wint3rfight a răspuns:

Usor.Du-te de unde ai luat-o si spune-le problema.

| virusacheonline a răspuns:

Tine mult apasat pe butonul de pornire...ok poate face figuri. daca nu du-te cu ea la garantie happy

| vikebd a răspuns:

Silviu! Te-as ruga sa-mi spui cat timp a stat in standby pana sa se blocheze? Si vreau sa mai imi zici, daca ai dus tableta in service?