| Constantinescu_Robert_1998 a întrebat:

Google Pixel XL sau OnePlus 3T? Vreau niste pareri!

Funda

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Chiar daca 3T are un hardware putin mai performant, recomandarea mea este fara nicio rezerva Pixel XL pentru ca:
- display-ul are o rezolutie uimitoare si calitatea imaginii va fi pe masura
- este un telefon bazat nativ pe Android 7 si va primi intotdeauna toate update-urile cele mai noi cu prioritatea.
- telefoanle produse de Google sau pentru Google sunt foarte bine facute si indeplinesc standarde de fiabilitate mult superioare telefoanelor OnePlus.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Pixel, este *** amazing!

| Rommeo a răspuns:

Daca OnePlus 3T-ul il comparai cu orica alta marca, ti-as fi recomandat fara drept de apel Oneplus-ul, dar asa cu Pixel-ul, mergi pe el, este cel mai ok la toate capitolele.