| anonim_4396 a întrebat:

Care sa aleg?
1.Samsung galaxy s9 plus+Iphone X+Iphone 8 plus
Sau 2.Samsung s9 plus+Google pixel 2Xl+Oneplus 6?
Ce sa aleg 1 sau 2?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu glumesc
https://www.emag.ro/......D640FDBBM/
mie imi plac tabletele si gen fa dracu ceva cu banii aia si lasa neroziile astea, rly, sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu glumesti? este nașpa telefonul si ieftin.ce sa fac cu el?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmmmm *problema* e ca e *naspa* sau ca e *ieftin* ca nu inteleg, dupa tine calitatea e reprezentata de pret sau invers?
uite aici daca nu iti convine ^^ https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_(4x)-8608.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Fleiby a răspuns:

Google Pixel 2xl e un telefon foarte bun. Ia updateuri noi mereu de la Google, are spec-uri foarte bune si parca are si cea mai buna camera. Desi, in loc de Oneplus 6 as lua iPhone 8, pentru ca Oneplus nu mai e ce a fost, adica compania cu telefoane ieftine si bune de pe vremea lui Oneplus 1 si 2. Si in plus mai are si niste BUG-uri cam naspa. Bafta!winking

| anonim_4396 explică (pentru Fleiby):

Multumesc!