| anonim_4396 a întrebat:

Hai sall lume, vr sa stiu daca calculatorul meu e bun... http://m.emag.ro/......B85JBBBM/. Deciam niste intrebari... :
1.Merge GTV V si Far Cry 4 pe low-medium?
2.Merg jocurile din 2005-2012 pe medium-high?
Apropo, Far Cry 3 mi-a mers perfect impeeuna cu NFS Most Wanted 2012; si Rivals.Deci,am pc bun? Se merita sa sa schimb o placa, un ram?
Dae merg jocurile 2014-2015 macar pe low-medium (The crew merge bine, dar nu stiu si alte jocuri) Funda!

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

II destul de bun, trebuie sa iti mearga jocurile specificate de tine.