| anonim_4396 a întrebat:

Deci,pastele trecut jucam Far Cry 3 pe high,cu partajare pe skype. Mergea perfect,dar acum ca sa joc bine,trebuie sa nu dau partajare si sa joc pe medium.... Deci, piesele pc-ului s-au deteriorat? Sau am pc depasit? http://m.emag.ro/......,mentionez ca m-a tinut bine 2 ani...insa e timpulul sa mai fac un upgrade? Funda raspunsului celui mai bun!

1 răspuns:
| Hareu_Vladut_1990 a răspuns:

Salut cauta pe cineva foarte priceput in piesele de pc si spune'i sa schimbe pasta de la procesor si de la procesorul placii video / ai putea sa cureti toate piesele foarte frumos cu o pensula ca sa nu cumva sa se supraincalzeasca