| Stormtrooper a întrebat:

Hallo TPU. Acum cateva zile am primit un telefon Samsung Galaxy Young. A doua zi cand am incercat sa il pun la incarcat cu incarcatorul lui, nu a mers, am incercat si cu alt incarcator, dar cand l-am conectat cu cablu USB la PC se incarca. De la ce e si cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

E tare ciudat. Incearca cu alt adaptor in care intra cablu usb. dar lasa acel cablu usb ca e original. Sau mai incearca cu inca incarcator. Nu are cum sa mearga cand il pui la PC si la priza sa nu mearga.