| marian37 a răspuns:

Pune link-ul corect de la placa video. Pânä acum totul este compatibil

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca ai mai putea pune inca 200 de lei pentru o placa de baza care sa suporte coffee lake ai putea sa iti iei un i3 8100 care e la acelasi pret ca acel 7100 si este quad core, nu ca acel 7100 care e dual core cu 4 threaturi, asa castigi mai multe fps-uri si o sa duci mai multe jocuri noi in timp, cu aia 200 de lei in plus te faci cu performanta de i5 din generatia anterioara, care rupe orice i3 aparut anterior.

| EdwardDauDinAvion explică (pentru bogdan324):

Mi-ai dat o idee buna dar din pacate am un buget destul de limitat... daca as mai pune +200 de lei m-ar seca putin, ma multumesc cu acest sistem.