| dudy2204 a întrebat:

Hard-diskul unui laptop se potriveste la orice laptop? Ca am un laptop stricat, are placa de baza arsa, si as dori sa recuperez datele de pe el. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alex_Rinkk_1992 a răspuns:

Verfica daca ambele laptopuri sunt SATA, sunt si laptopuri IDE (Doar laptopurile mai vechi au IDE), daca laptopul ars are IDE il poti conecta la orice pc mai vechi cu un adaptor (Era pentium 4/ AthlonXP) daca are SATA il poti baga fara nici o grija in celalalt laptop sau intr-un calculator (trebuie un adaptor in caz ca carcasa ta nu are Bay de 2.5)

1 răspuns:
| bogdan90_6098 a răspuns:

Vinde-l dacă vrei să mai faci un ban:
www.cumparamlaptopuri.ro/