| M1a1r1i1a1n a întrebat:

Heeei(scuze pentru categorie).
Am am și eu o problemă cu instagramul, am dat unfollow unui număr mai mare de persoane într-o zi și de atunci n-am mai putut să dau follow, de vreo 3 zile și nu pot să dau follow decât la unele vedete straine. Le-am transmis problema cu ss, dar nimic. Ce ar trebui sa fac? Plzzz help
Dau funditaaa

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am încercat și eu la diferite persoane să apăs butonul de follow doar că efectiv nu mi se urmăreau. Doar o dată am încercat, așa că nu-i prea sigură faza.
Poate trebuie să-ți creezi un alt cont și să le comunici prietenilor că ți l-ai schimbat. Eu nu știu o altă soluție!