| Aaa5 a întrebat:

Am o problema cu instagramul de câteva zile. Nu pot vedea videoclipurile puse de unele persoane la poveste. Nu se încarcă. Am dezinstalat si instalat aplicația de câteva ori, am dat si unfollow apoi follow si la fel se întâmpla, mi-am facut si alt cont si același lucru. Are cineva idee ce ar trebui sa i fac? Nu Conteaza daca folosesc datele mobile sau wifi.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu aveam niste probleme asemanatoare cu Facebook, am dat resetare la telefon si si-a revenit.