| Triunghi a întrebat:

Heeei` love struck. Cum scot sunetul de pe un videoclip :d? Jur ca dau funda` happy.

PєℜŦµmє...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa scoti melodia dintr-un clip foloseste http://www.clipconverter.cc/
Daca vrei ca videoclipul sa nu mai aiba sonor foloseste Virtualdub
http://sourceforge.net/......p/download
La virtual dub. dai la video direct stream copy. la audio no audio si full pcocesing mode!

8 răspunsuri:
| Iubiţica95 a răspuns:

Copii adresa cu video intri pe http://www.video2mp3.net/ si acolo pui adresa si convertezi apoi salvezi :) bafta

| daniel10vasilca a răspuns:

Pai cu Pinnacle poti face asta
Daca sti programul incearca dar daca nu-l ai nu te complicawinking

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Daca te referi la Youtube sa iti explic:
langa butonul pauza/play este un buton care are niste unde pe acolo este ca un triunghi pus in partea stanga, apesti pe el si n-o sa mai fie nici un sunet la video fara sa inchizi boxa si daca vrei doar sa il dai mai mic pui mousul pe acel buton si apare o bara micuta rosie care la sfarsit are o bara alba mai grosuta tragi baruta alba pana unde vrei.
Succestongue Sper ca am fost de ajutor.
Astept fundita.

| nutepriveste21 a răspuns:

In momentul cand rulezi videoclipul mergi la,, volume '' si-l dai la minim si nu se mai aude. Gata ce mai vrei?

| Triunghi explică:

Sa-l fac sa taca, mai happy. si nu pe y.t. oh go on

| frantzuliq a răspuns:

Narozi sunt unii a zis ca nu mai vrea sunet la un clip video nu cum sa nu se mai auda idioti mici laughing cum zicea si nelul virtual dub happy

| colonelumorteni a răspuns (pentru OnlyMilkandHoney):

Din cate obser nici nu stii la ce se refera dar mai vrei si funda...mai du-te pe la scoala odata cumetre poate iti dezgheti mintea desii ma indoiesc. Cica,, apare o bara micuta langa butonu pauza/play " ce-ai ma esti coma smr nebun laughing))))))))))))))

| colonelumorteni a răspuns (pentru OnlyMilkandHoney):

Ba tu nu vezi ma dq ca a zis ca nu la YouTube se refera esti batut in cap ce *** mea ai?hee hee)