| Constandache_Iulian_1997 a întrebat:

Am facut un videoclip cu bandicam si se aude sunetul cum am tastat pot sa scot sunetul ala sau sa pun o melodie fara sa il incarc pe youtube? Dau funda.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Poti, incearca cu windows movie maker daca iti recunoaste formatul de video. MP4 mi se pare ca nu il recunoaste dar sunt mai mulye programe similare. Si aum anscos si youtube unneditor dw video online; adevarul e ca nu l-am incercat si nu stiu ce poti face dar mi se pare ca il gasesti in procesul de incarcare a videoului pe youtube. Si daca nu il stergi.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Poti edita cu Sony vegas sau daca ai windows xp te sfatuiesk CamTastia studio 8 Bafta!