| IoanaIonuca a întrebat:

Heelp, cum pot scoate "desenul" dintr-o poza? E o poza pe care s-a incercuit ceva si as vrea sa sterg cercul ala, dar nu stiu cum. Am incercat aplicatii de sters obiecte, dar ma deformeaza toata laughing)

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Pizzap aplicație încearcă, decupare.

Bula
| Bula a răspuns:

E o chestiune de RABDARE.
1. Incarci poza in programul Paint din windows
2. preiei culoarea de langa partea cu care vrei sa stergi
3. stergi cu radiera
Repeti procedeul (2-3) pentru fiecare nuanta de culoare de fundal, pana ce se sterge intregul cerc.

Iti recomand sa folosesti copii despre poza si salveaza etapele modificate, in caz de gresire sa ai de unde sa revii.