| GiovanniVDM a întrebat:

Hei, am o problema. am o tableta Android si o folosesc de mult timp. dar acum am dat si eu in restart si dupa restart imi apare "procesul com.google.process.gapps s-a oprit. Si imi apare chestia asta din 3 in 3 secunde. Sun conectat si sincronizat cu contul google. ce sa fac? si nu mai am jocurile pe care le aveam inainte. e urgent. dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serviciile Google Play sunt actualizate? Serviciile Google Play trebuiesc actualizate.

De asemenea,mergi in setari/aplicatii sau manager de aplicatii / toate aplicatiile,cauti servicii google play, dezactivezi, activezi, daca sunt instalate actualizari Servicii Google Play, dezinstalezi si asta, apoi actualizezi din nou Serviciile Google Play.