| Adda19 a întrebat:

Buna!
Am o tableta Vonino Otis S cu android 4.1.1, cumparata recent.
De cateva zile observ ca imi apare non-stop (efectiv din secunda in secunda) pe desktop, o casuta in care scrie "Din pacate, procesul com.google.process.gapps s-a oprit.", eu putand sa dau doar Ok. Dau Ok acum, peste o secunda apare iar aceasta casuta.
Intrebarea mea este, cum as putea sa fac sa nu mai imi apara?
As putea sa restaurez Android-ul, dar cum sa fac asta daca nu am butoanele de volum si de Home?
Help mee, dau funda!

1 răspuns:
| Ivanovv_Florinn_2000 a răspuns:

Tableta e prosta ori e procesorul bulit trimite-o la garantie sau reformateaza tableta dar nu iti sugerez asta