| ana27anne27 a întrebat:

Hei, am si eu o problema cu routerul. se aprinde doar butonul power si nu merge netul de vreo ora. ce pot sa fac?
pe router scrie clicknet romtelecom si imi bag ceva in el. mersi

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Ce anume bagi in el?

daca vrei sa bagi, mai bine ai baga cablul de l; a retea. cea de la operatorul de cablu in mufa RJ 45 DE la router, acolo unde scrie WAN

| Gerard9965 a răspuns:

Suna la companie si ei vor veni sa verifice. In cel mai rau caz ti.l vor schimba contra costului de 50 de lei.