| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, am și eu o problema, poate sunt persoane cărora li s-a întâmplat..nu îmi merge Facebook-ul, adică pot sa intru pe el însă nu îmi apar decât unele postări, iar la cele cu poza îmi apare doar descrierea, nu pot cauta persoane, nu pot vedea povestile oamenilor, nu pot da mesaje, nu pot distribui, nu pot pune poze ..inițial m-am gândit ca poate cineva a dat raport contului însă m-am conectat de pe telefonul unui prieten și Facebookul mergea perfect ..am încercat sa ma deconectez și sa ma conectez înapoi, am repetat telefonul însă degeaba ..de aseara ma tot chinui, ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai accesat un nou dispozitiv ai incercat sa dai dupa conectare ca esti tu sa te identifice?

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru aditimus):

Doar m-am conectat pe alt dispozitiv astăzi sa văd dacă Facebook merge, iar acolo mergea, însă de aseara pe telefonul meu nu merge.

| aditimus a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Atunci este o problema cu telefonul tau, uninstat si pune-l din nou.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru aditimus):

L am dezinstalat și degeaba.

| aditimus a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Are ultimul update telefonul sau doar la Facebook face asa?

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru aditimus):

Doar la fb..acum văd ca merge sa stAu pe el, merge fără nicio problema însă doar pe google(safari ), pe aplicația din telefon nu merge.