| andreialin2 a întrebat:

Aseara m-am conectat cu whatsapp-ul pe calculator si mergea, iar de dimineata cand intru aici https://www.whatsapp.com/ nu imi mai apare whatsapp-ul, imi apar niste informatii, ca o pagina de pornire. Eu cum mai intru pe whatsapp? Ca pana acum mergea. Va rog ajutor..am nevoie. Acel link imi intra direct pe whatsapp dar acum numai telefonul inca e conectat la calculator ca m-am uitat pe el. Va rog helpp.

4 răspunsuri:
| andreialin2 explică (pentru Intruder19):

Da frate, de link-ul asta am zis si eu, cand dau pe el imi apare ca o pagina de pornire, de introducere.
Ieri mergea dar acu nu mai apare whatsapp-ul..de ce.

| andreialin2 explică:

In descriere am gresit linkul, e ca domnul din comentarii, dar cand intru pe el.mi se sterge automat web de la link si tot apare ca o pagina de pornire.

| Intruder19 a răspuns (pentru andreialin2):

Ce browser folosesti? E ciudat sa nu mearga.

Totusi daca ai windows 10 poti instala direct aplicatia.
https://www.whatsapp.com/download