| CosminBA a întrebat:

Hei! Am un galaxy A5 2016 si am incercat sa i fac update de la androidul de 5 la cel de 6. Am descarcat toate actualizarile, dar la final am ramas tot cu cel de 5. Eu banuiesc ca am anulat aplicarea sistemului de operare. Ce as putea sa fac sa mi termin upgrade ul? De fiecare data cand intru la setari la sectiunea "Actualizare software" imi zice ca sunt instalate cele mai noi actualizari. Va rog sa ma ajutati, dau fundawinking

1 răspuns:
| xionutz12 a răspuns:

Încearcă să dai actualizare la toate aplicațiile, dăi doar să le aprobi, atât.
După ce s-au făcut toate, încearcă să dai un restart telefonului.