| andreimare33 a întrebat:

am un Samsung galaxy y s5369 si exista vreo diferenta intre modelul meu si s5360? In alta ordine de idei v-as cum pot sa imi fac update la soft. Am incercat la actualizare software de pe setari dar spune ca nu sunt actualizari disponibile dar trebuie facut neaparat prin wifi? Ultima intrebare ar fi : am un card de 2 GB si uneori cand imi downloadez aplicatii imi ocupa si memoria interna?
Ce sa fac? Va rog ajutati-ma. !

2 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Pentru o actualizare de software iti trebuie wifi sau mb de pe cartela dar nu cred ca vei mai ramane cu vreunu si daca iti spune ca nu sunt actualizari disponibile inseamna ca nu ai aclualizari pentru acel telefon, de ex eu am android 4.0.4 si la momentul asta exista android 4.3 dar nu este disponibil pentru telefonul meu as putea sa incerc sa il schimb din PC cu cablu de date si niste programe dar e mai complicat si nu imi garanteaza nimeni ca nu se va strica.

| andreimare33 explică (pentru CosminCSM00):

Dar cand vreau sa imi downloadez o aplicatie mi se ocupa putin si memoria interna desi le pun pe card SD. Apropo tu ti-ai facut actualizare software de pe telefon?