| Bııa69 a întrebat:

Am un Galaxy S4 si acum cateva luni i-am dat update la Android 4.3(exista si 4.4 atunci).
Ei bine,acum cateva zile, am vrut sa-i dau un alt update sa treaca la 4.4. Ok,am intrat la fel ca atunci la actualizari,de unde i-am dat si atunci, si imi zice ca nu exista actualizari. Nu pot sa ii dau update la 4.4 sau gresesc eu undeva? Adica,data trecuta(cand a fost prima oara) a mers,iar acum nu merge. Ce pot sa fac?
Ma duc la Setari,la Despre Dispozitiv si ii dau acolo Actualizare Software, si imi apare "Au fost deja instalate cele mai recente actualizari". Nu pot sa ii pun 4.4?

1 răspuns:
| Hang0ver a răspuns:

Nu la toate telefoanele ajunge actualizarea in acels timp.iti va aparea mai incolo!