| anonim_4396 a întrebat:

Hei rolling on the floor
Aş vrea să descarc After Effects CC 2017 FREE! (After Effects Free),adică After Effects,dar o versiune gratis, fără plată.
Ştiţi dacă se poate descărca de pe un site (aş dori link), sau există vreun mod de a face After Effects gratis? Nu am înţeles prea multe din video-urile d epe Youtube. rolling on the floor
Mulţumesc anticipat.

Ofer şi funda. =)

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

...Nu exista si e ilegal straight face

| WxRo a răspuns:

Si daca nu stii de unde sa-l iei ..iti dai seama ca sunt sanse minime sa stii sa faci pe el.happy

| gelu1970 a răspuns:

AE CC2017 free nu exista. ori folosesti versiunea trial daca o mai ofera fabricantul, ori il descarci full de undeva. Link aici nu pot posta. contravine regulamentului TPU. mie mi-au sters pana si raspunsuri ce nu au incalcat regulamentul.