| racheel a întrebat:

Hei. happy
Cum as putea transfera pozele de pe laptop pe telefon?
In caz ca raspunsul este cu cablu de date atunci imi puteti spune in detalii? big grin

Răspuns Câştigător
| racheel explică:

Ok conexiunea prin wifi între telefon se face în felul următor, te duci pe magazin play, în căsuța de căutare scrii, Wifi File Transfer, primul rezultat de la smarterDroid, o instalezi, după ce o deschizi i dai start, dupa care o să vezi un Ip, și o să scrie Enter this URL in your compiuters browser, adică introduce adresa url în browserul google chrome sau care îl folosești, procedură mai simplă ca asta nu vei găsi.

2 răspunsuri:
| MarioDraghi a răspuns:

Foarte simplu, nu ai specificat daca e Android telefonul sau cu ios, se poate si fara cablu dar inca tot nu stiu ce telefon ai cu ios sau Android, prin wifi ma refer.

| racheel explică (pentru MarioDraghi):

Android