| teointrebare a întrebat:

Hei hei hei, daca imi iau o placa de baza cu cip video integrat, mai trb sa imi iau si o placa video separat, nu? Apropo, am auzit ca cica trb sa dezactivez cipul din bios daca imi iau si o placa video, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Strumfiibebe12 a răspuns:

Din cate stiu, pc-ul o sa iti mearga si fara sa cumperi o placa video separata. Dar in orice caz. E mult mai ok sa ai o placa dedicata pentru calitatea pc-ul si in caz ca ti se arde o sa iti mearga cea integrata.