| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy. Imi doresc tare mult un microfon pentru karaoke, insa nu prea ma am, as vrea sa-l pot conecta la combina sau pc. E posibil? Ma poate ajuta cineva cu o recomandare? big grin. Sper sa fie si un pret accesibil.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| House a răspuns:

Da se poate conecta la pc si combina http://www.price.ro/preturi_microfoane-1635.htm. Mai bine te duci la tine in oras la un magazin de componente pc... si cumperi decat sa iei de pe net. Succes

4 răspunsuri:
| cretucristi a răspuns:

Da, gasesti sigur in auchan titan mucrofon simplu pentru karaoke, sau gasesti mai peste tot casti cu microfon, si in general toate au mufe care se conecteaza la pc sau tv

| nuvreaunupot a răspuns:

Gasesti si pe la 1mil jumate wireless dar nu de firma. insa este foarte bun si ala

neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici microfoane ieftine http://www.mivarom.ro/catalog/index.php?cPath=163

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine poti intra pe mai multe siteuri si unele dintre ele au un pret accesibil