| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy. Imi doresc tare mult un microfon pentru karaoke, insa nu prea ma am, as vrea sa-l pot conecta la combina sau pc. E posibil? Ma poate ajuta cineva cu o recomandare? big grin. Sper sa fie si un pret accesibil.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| House a răspuns:

Da se poate conecta la pc si combina http://www.price.ro/preturi_microfoane-1635.htm. Mai bine te duci la tine in oras la un magazin de componente pc... si cumperi decat sa iei de pe net. Succes

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici microfoane ieftine http://www.mivarom.ro/catalog/index.php?cPath=163

| cretucristi a răspuns:

Da, gasesti sigur in auchan titan mucrofon simplu pentru karaoke, sau gasesti mai peste tot casti cu microfon, si in general toate au mufe care se conecteaza la pc sau tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine poti intra pe mai multe siteuri si unele dintre ele au un pret accesibil

| nuvreaunupot a răspuns:

Gasesti si pe la 1mil jumate wireless dar nu de firma. insa este foarte bun si ala