| babi7 a întrebat:

Hei, nu stiu ce se intampla dar imi blocheaza contul, din nimic fara o avertizare fara nimic. imi spune contul tau a fost blocat, il activez, ma pune sa imi schimb parola sa identific poza sa primesc un mesaj pe tel. am trimis rapoarte dar nu s-a rezolvat nimic, va rog ajutati-ma, ce sa fac sa nu mi-l mai blocheze? va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac sa isi revina...

1 răspuns:
| Allen1999 a răspuns:

Ce cont De Facebook sau de ce? Daca da inseamna ca tiai dezactivat contul