| babi7 a întrebat:

Mereu cand imi schimb poza de profil pe facebook, imi blocheaza contul, trebuie sa schimb parola si sa-l activez din nou. De ce, ce pot face sa nu mi-l mai blocheze... help!

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Probabil ai probleme cu securitatea. Du-te la Setari\Securitate\Unde esti conectat si sterge toate sesiunile. Poate nu ti-ai confirmat adresa de email pe care ai contul, daca nu ai facut asta, confirm-o. Daca nu se rezolva problema, intra la ajutor si securitate, gasesti mai multe detalii.

| babi7 explică (pentru KMaddieK):

Contul meu e securizat, nu te poti conecta fara un cod si mi se intampla cand vrea sa imi schimb poza sau orice altceva, am umblat peste tot si nu gasesc

| babi7 explică (pentru KMaddieK):

Mi-am schimbat adresa de email, cu alta noua. este securizat tot!

| KMaddieK a răspuns (pentru babi7):

La ce te referi prin blocare? Nu te mai poti loga cu parola si trebuie schimbata?

| KMaddieK a răspuns (pentru babi7):

Mie imi dadea email incorect din cauza calculatorului, avea virusi.

| babi7 explică (pentru KMaddieK):

Imi postez ceva pe facebook, si dupa daca vreau sa mai schimb ceva, imi inchide si imi spune contul tau a fost blocat schimba parola. si se intampla foarte des.

| KMaddieK a răspuns (pentru babi7):

Incearca sa faci acelasi lucru de pe al pc sau de pe telefon, daca iti merge inseamna ca nu fb e de vina, ci pc-ul

| babi7 explică (pentru KMaddieK):

Mi-am schimbat poza de profil si iar mi lau blocat. Chiar nu inteleg ce se intampla

| KMaddieK a răspuns (pentru babi7):

Trimite raport la fb sau fa-ti alt cont happy