| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema : incerc sa`mi schimb parola la id si nu ma lasa.parcurg toti pasii fara probleme insa cand ajung la ultimul pas, adica cel pentru resetare imi spune ca am contul blocat pentru 12 ore. Probabil cineva a incercat sa se logheze cu parola gresita sau.ma gandesc eu, fiind prima data dupa 5 ani cand vreua sa schimb parola sa se fi blocat de la sine. Nu stiu ce sa mai fac, vreau sa-mi schimb parola si nu pot.Am incercat dupa 12 ore sa intru iar si primesc acelasi mesaj : Ne pare rău, acest cont este temporar blocat
Acest cont a fost blocat temporar din motive de securitate...
Nu apare nici cifre dupa acest mesaj. nimic. Cine stie cum as putea rezolva? contul meu nu e blocat pentru 12 ore si pentru mult mult timp. Funda pentru cine ma scoate din problema!happy

Răspuns Câştigător
| muxuletz a răspuns:

Daca nu reusesti Uite ID-ul meu si te ajut in orice problema vrei despre calc ( ID - muxuletz)

5 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Daca era suspendat temporar nu te puteai loga.
Clic pe avatarul tau/my profile/introduci parola actuala/sign in/clic close/Change your password/Enter your Current Password,parola actuala/Choose a New Password, parola noua/Confirm your New Password, confirmi noua parola/save/sign out (sus)

| UbexFlo a răspuns:

Mai asteapta ca e problema cu site-ul.Multi se plang ca ceva nu le merge.In caz ca nu a stiut nimeni, un timp, id-urile se faceau doar daca plateai 50 centi cu cardul si acum ca au scos aceasta functie, vor sa-si bata joc de noi probabil.straight face

| HappyPebbles a răspuns:

Cel mai probabil ai introdus de mai multe ori parola gresit.In cazul asta nu mai ai ce sa faci, pentru ca nu se va mai debloca id-ul, dar poti sa trimiti un mail la yahoo si poate iti vor spune ce sa facihappy.

| anonim_4396 explică (pentru HappyPebbles):

Da... dar nu stiu adresa de mail a celor de la yahoo. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa scriu in mesaj ca id-ul se conecteaza fara probleme si pot conversa. prin urmare ceva nu e clar [mada_8567]