| Idontcaree98 a întrebat:

Hei,TPU
Acum o saptamana am intrat pe insta si am inceput sa dau follow si like mai multor persoane, pana cand mi-a aparut un mesaj pe ecran "incearca din nou mai tarziu. O perioada contul tau nu va mai putea realiza aceasta actiune".
De o saptamana imi arata asa si azi trebuia sa expire interdictia dar tot nu merge.
Ce trebuie sa fac? O sa dureze mult pana ma vor debloca?crying(

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu expira pentru ca tu intri mereu și încerci. Iar restricționarea începe din nou și din nou din momentul in care tu reincerci. Dacă te a blocat o săptămâna, așteaptă o săptămâna, nu mai Spama.