| Adrian_Dragan_2000 a întrebat:

Hei TPU, am achizitionat de curand un InMotion, dar cand l-am primit, am observat ca nu se poate conecta un telefon cu android la el, deoarece are mufa, de ipod, iphone, din aceea mare.
Exista cumva un fel de cablu OTG, cum este cel de android, care se conecteaza la telefon, si are mufa usb, la care se poate conecta Mouse, joystick etc, dar numai ca sa se conecteze la telefonul android, apoi, sa il pot conecta la INmotion, ca si cum as conecta ipodul? ESTE URGENT; DAU FUNDA!

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Nu sunt compatibile