| beautiful95 a întrebat:

am si eu o intrebare... am primit de curand un telefon NOKIA E71 numai ca am observat k nu este un model obisnuit deoarece nu are mufa pentru casti si de asemenea manualul de utilizare gasit pe internet nu se potriviveste... cine ma poate ajuta dau funda happy

2 răspunsuri:
| beautiful95 explică:

Da butonul de sus e rosuthinking dar am observat k si pe internet toate modelele de Nokia e71 au butonul rosu thinking

| SoulReaver a răspuns:

Are cumva butonul de aprindere de sus rosu? Daca da este contrafacut in china happy. Are un prieten de-al meu 2 bucati care arata exact asa dar meniul difera ca de la cer la pamant.