| Elisa97 a întrebat:

Am o întrebare.
De ce dacă îmi amintesc parola de la Facebook nu ma pot conecta? Am zis că am greșit eu și am incercat în toate modurile posibile, de schimbat nu am schimbat-o cu siguranță.
Îmi poate spune cineva de ce nu merge?

2 răspunsuri:
| anncamarria a răspuns:

Poate confuzi conturile. Incearca sa il recuperezi cu e-mail-ul sau numarul de telefon.

| Elisa97 explică:

Țin să menționez că am încercat să rezolv cu emailul de la Facebook și mi-a spus să verific pentru un cod dar nu știu cum. Mă puteți ajuta în privința asta?