| CelCuArahidele a întrebat:

Am o mare urgenta : ieri mi-am schimbat parola de la facebook si nu mi-o mai amintesc. Pentru a o schimba din nou trebuie sa imi intrduc adrsa de email, care de asemenea im ieste blocata straight face. Am incercat toate modurile posibile sa resetez parola de la yahoo, cat si cea de la facebook. Nu stiu ce sa mai fac. HELP VA ROG! Dau Funda si vot...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| viviana269 a răspuns:

Eu am patit asta mai demult si nu stiu pe ce am tot apasat ca mi-a venit pentru a demonstra ca este contul meu sa arat cine este in catvea poze ale prietenilor...alcteva nu stiu