| Flaviuss1234 a întrebat:

am o intrebare despre Playstation 4. M-am Bandit sa achizitionez unul. Întrebarea mea este: daca nu iti faci un cont playstation plus poti sa noci jocuri online? Si inca ceva. Conținutul jocurilor care nu sunt online va fi salvat? De exemplu: GTA 5 offline si fac o misiune, iar apoi ies de pe joc, se va salva si va fi la fel cand intru inapoi in joc?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu, nu te poti juca fara acel cont. Doar pe ps3 poti asta, si pe console Nintendo. Pe xbox 360/one si ps4 platesti daca vrei multiplayer. Desi nu e asa de rau pe cat pare, deoarece primesti cateva jocuri gratis pe luna.
Si da, se salveaza automat, era culmea sa nu se salveze progresul din jocuri tongue