| Drami a întrebat:

Ma gandeam sa-mi achizitionez un PS4 si am cateva dubii.Trebuie sa platesc si un abonament special pentru online? Este ok daca nu-mi fac abonament si-l rulez offline, avand cateva jocuri?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Fals. Daca nu platesti abonamentul online nu poti accesa modul online de la nici un joc. Daca platesti, primesti si jocuri gratuite dar fara abonament psn merge doar single-player.

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca vei putea juca online jocurile pe care le cumperi, abonamentul este pentru niste jocuri oferite de ei!