| ȚuȚu7373 a întrebat:

Hei TPU, am o mica problema mi-am SonyVegas Pro 13, si fara sa stiu am sters casutele (chenarele) alea gen unde comenzile rapide si nu stiu cum sa fac sa le pun la loc. L-am sters si reinstalat si tot asa. help me plzz funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In general, panoul cu instrumentele de lucru din programe se afiseaza sau se ascunde din bara de meniu, la View. Vezi acolo ce ai selectat/deselectat si incearca sa le faci vizibile.

3 răspunsuri:
| ȚuȚu7373 explică:

Poti intra pe team viewer

| ȚuȚu7373 explică:

Gata am reusit mersii

| dannyel86 a răspuns (pentru ȚuȚu7373):

Ma bucur ca te-ai descurcat!winking