| Jynque a întrebat:

am o mare problema cu un Orange nivo, i-am dat restartare generala si i-a disparut bara de sus acolo unde ii wireelesu unde sa pui pe silentios unde activezi 3g nu bara, adica comenzile alea rapide. daca intelegeti care e problema va rog ajutati-ma, FUNDA!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, factura de achizitie si certificatul de garantie intr-un Orange Shop. Telefonul va fi verificat si dupa caz trimis in service, daca acesta are probleme.

Cu prietenie,
Orange Helper