| CreepypastaFan a întrebat:

Am o tableta cand de un an si începea sa se blocheze foarte des.
Odata am intrat putin pe ea si dintr-o data s-a oprit.Acum nu se mai porneste deloc.Am pus-o la încărcat cam 2 zile si de fiecare data când încercam sa o pornesc nu pornea.
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Anna_Ana_1980 a răspuns:

Imcearca sa tii apasat 5 sec pe butonul de pornire si pe cel de "home screen" in acelasi timp.

| FlorinCiokan a răspuns:

Iti dai seama ca poate fi in multe motive. Doar la un service daca o duci gasesti un raspuns concret. Posibil sa fie bateria / memoria / procesorul. Acolo ti le testeaza si iti spune.