| Niknike a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare, as vrea sa dau coolerul jos de pe procesor dar intrebarea mea este daca fac asta trebuie sa schimb si pasta de pe procesor?

3 răspunsuri:
| randomgui a răspuns:

Da, obligatoriu, dar daca vrei sa il scoti nu vrei sa pui unul nou? un Hyper 212 evo sau ceva asemanator, majoritatea coolerele aftermarket vin si cu pasta termoconductoare in pachet

| Ssssmokin a răspuns:

Da, trebuie sa te asiguri ca cureti bine procesorul. Porti folosi alcool izopropilic sau alcool.