| sukkaru a întrebat:

Am un notebook HP PAVILION G6-1105sq cu procesor i3-2310M(socket pga988 parca)..as vrea sa schimb coolerul si nu stiu ce model i se potriveste ( am curatat laptopul de praf, am schimbat pasta termoconductoare dar tot se incalzeste in partea procesorului iar coolerul scoate un zgomot aiurea big grin )...deci...ce cooler se potriveste? plzzz help me

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Alexandru_1997 a răspuns:

Ti-ar trebui un cooler pe care sa il bagi dedesubt : uite aici unul care s-ar putea sa ti se potriveasca http://www.emag.ro/......ELY02BBBM/
FUNDA? :D