| BogdanBogdanN a întrebat:

Hei TPU ..am un telefon Allview alldro P5.iar cand intru in accessibility nu imi apare numai system..services nu este vizibil..cum as putea sa il fac vizibil sa pot activa niste aplicatii pentru notificari? chiar imi doresc urgent.

1 răspuns:
| D3lUxE a răspuns:

Salut. Mergi in meniu la Securitate - Administrarea dispozitivului, adica acolo unde este si setarea cu Instalare aplicatii din surse necunoscute si Administratori dispozitiv. Acolo o sa gasesti Acces la notificari (x aplicatii).

Daca nu, mergi la Aplicatii, selecteaza aplicatia dorita si bifeaza Afisare notificari.
Bafta.