| alexgalatzi a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot juca online pe ps3 cu prietenii mei, care au jocul pe PC. Trebuie neaparat sa fiu si eu pe PC, sau ei pe Ps3 ca sa putem juca?
Adica spre exemplu, eu am Gta IV pe consola iar altcineva pe calculator. Ma pot juca cu el? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Din pacate jucatorii de pe console nu se pot juca cu cei de pe pc. Si nici de la console diferite intre ele. FIe pc-pc, fie ps3-ps3, ps4-ps4, xbox 360-xbox 360 si tot asa. Nu se poate pc-ps3, xbox-ps, xbox-pc, si nici xbox one-xbox 360 sau ps3-ps4.