| alii98 a întrebat:

Hei TPU,cat ar costa montarea unui ssd 2, 5 inch intr-un laptop unde ar trebui sa fie dvd writer-ul la un service in Ploiesti?

3 răspunsuri:
| ririsa a răspuns:

Mai mult de 50 de lei nu ar avea cum sa coste... eu estimez ca va costa in jur de 15 lei... Dar daca cauti un pic pe Youtube vei observa cat de simplu e sa il schimbi chiar si tu atata timp cat ai componentele necesare

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In jur de 50 lei dar trebuie sa mai tii cont ca te costa si suportul pentru SSD circa 50 lei: http://bit.ly/2onDROt Depinde si de grosime. N-ar fi mare lucru sa ti-l montezi si tu.

| alii98 explică:

Multumesc amandoi, dar e o problema daca montez singur e ca pierd garantia