| laprilaur a întrebat:

Acum ceva timp mi-am spart tableta dar nu este chiar sparta este putin crapata.M-am documentat si este spart touchscreenul stiti cumva in Ploiesti un service bun pentru telefoane tablete din acestea si cam cat m-ar costa tableta are 10, 1 inch este de la firma Serioux! HELP ME PLS!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Poti incerca la baietii din spate de la Omnia. eu acolo decodez telefoane, am reparat un ipod nano la ei...sunt 3 service-uri unul langa altul. daca am probleme la capitolul gsm/tableta/electronice la ei ma duc.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu stiu sigur daca mai poti repara tableta aia prietene deoarece nu cred ca firma Serioux are si un suport pentru clientii sai. Odata ce a picat ceva dupa ea e numai buna de aruncat la gunoi tableta.