| Biitters a întrebat:

Hei, TPU. Contul meu de facebook are niste probleme :
1. Daca pur si simplu stau conectata pe el si fac altceva, apar ca si cum as fi offline.
2. Sunt unele persoane care mi-au zis ca nu imi pot da aprecieri si comentarii, pentru ca le apare continut inexistent sau sters.

Ajutor? Ce pot sa fac ca sa apar on si ca sa pot primi aprecieri/comentarii? Dau funda.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Chiar dacă eşti conectată pe facebook, însă lucrezi la altceva, intră în Idle, adică în aşteptare. Şi în schimb ar trebui să poţi primi like-uri sau comentarii. Nu are legătură una cu cealaltă. Respectiv pentru primirea comentariilor sau a like-urilor, asta depinde de setările pe care le are postarea, sau fotografii. De obicei dacă e publică o poate vedea toată lumea, dar se poate seta să o vadă doar pe cine vrei să alegi, de exemplu prietenii tăi, sau prietenii prietenilor tăi, ş.a.m.d.