| Cristina788 a întrebat:

Cum aflu dacă mi-a dat block pe Facebook sau doar si-a șters contul Facebook. Vreau să spun că nu îmi mai apar mesajele primite de la el, apare doar ce i-am scris eu. Aveam la poze comentarii de la el si nu mai imi apare absolut nimic. Vă rog să îmi dați un răspuns

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poate a șters el comentariile. Dacă
te-a blocat, ar trebui să nu-ți mai apară deloc pagina lui. Încearcă să verifici de pe contul unei prietene.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred că te-a blocat.
Când o persoană își dezactivează contul temporar/definitiv ori te blochează, mesajele lui vor continua să fie existe pe chat. Însă, nu același lucru se întâmplă atunci când FB-ul îi închide contul, fie până la verificarea identității. fie că a încălcat termenii şi condiţiile Facebook.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Poate și la șters că de obicei daca îți dă cineva block rămân comentariile de la persoana respectiva. Daca vrei sa fii sigura poți să îți faci un alt cont și să îl cauți.

| Cristina788 explică (pentru AnoAnonima0):

Mi-am facut alt cont si am intrat pe link-ul lui de Facebook il aveam in istoric, si imi apare aceasta pagina a expirat. Cred ca l-a șters pentru totdeauna

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Cristina788):

Da e clar și-a șters contul.